Hakkımızda

55 Yıllık Tecrübe ile...
Kaan Eyüboğlu İnşaat

Şirketimizin temelleri, Kaan Eyüboğlu’nun babası Sefer Eyüboğlu’nun Ankara Esat, Ayrancı ve Çevre Semtlerinde müteahhitliğe başlaması ile kurduğu aile şirketinin üzerinde yükselmiştir. Geçen zaman içerisinde yaşama kattığı güvenilir yapılar ile Ankara’ya yeni bir ışık ve çevre kazandıran şirketimiz; özgün, nefes alan ve çağdaş tasarımlarla öne çıkan yeni bir yaşam kültürü oluşturmuştur. Bundan sonrası için ise hedefimiz 55 yılı aşkın zamandır sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi geliştirmek, toplumsal hayata ve faydaya sunduğumuz katkıyı büyütmek ve yeni bir şehirleşme anlayışı yerleştirilmesine liderlik etmektir. Firmamız; sağladığı tüm hizmetlerde ve inşa ettiği tüm yapılarda güvenli yarınlar ve kaliteli bir yaşam odaklı çalışmaktadır.

Üstyapı Projeleri

Eyüboğlu İnşaat; Ankara Çankaya bölgesinde bir çok başarılı projeye ve yaşam alanına imza atmıştır. Firmamız; üstyapı projeleri dahilinde hastane, okul, konut, kamu hizmet binaları, dini yapılar (cami), katlı otopark, toplu konutlar ve özel projeler olmak üzere hizmet sağlamaktadır. İnşa ettiğimiz tüm yaşam alanlarında özgünlüğü, en iyi mimariyi ve içerisinde kullanılan malzemelerin kaliteli ve seçin markalardan oluşmasına özen gösteririz.

AnkOrman Evleri
Çayırkent Sitesi
Güven Sağlık Kampüsü
Hera Evleri
Keypark 1
Keypark 2
Keypark 3
Mercan AVM
Park Vera
Keypark 4
Misyon & Vizyon
Misyonumuz

Sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi geliştirmek, toplumsal hayata ve faydaya sunduğumuz katkıyı büyütmek ve yeni bir şehirleşme anlayışı yerleştirilmesine liderlik etmektir.

Vizyonumuz

Firma vizyonumuz yaptığımız tüm yapılardaki kalite ve güvenlik çizgimizi her daim koruyarak inşaat sektöründe güçlü ve lider bir marka olarak konumlanmaktır.